Nová česká značka GIVILI přináší Vaším ložnicím absolutní pohodlí a čistý minimalistický design. Prémiové povlečení ze 100% bavlněného saténu, tkané z dlouhých vláken té nejkvalitnější organické bavlny.
Hala 6 - C 12 FOR INTERIOR
Domy společnosti GOOPAN jsou nízkoenergetické nebo pasivní, mají minimální náklady na provoz, nabízejí maximální komfort bydlení a jsou ekologicky šetrné svou technologií výroby a provedením stavby. Vynikají rychlou výstavbou z kvalitních materiálů a zdravým bydlením za nízké provozní náklady. Navštivte je na stánku 4A9 a využijte VELETRŽNÍ AKCE. Návštěvníkům nabízejí slevu 7% na typový dům, nebo tepelné čerpadlo a fotovoltaické panely zdarma. Více na www.goopan.cz.
Hala 4 - A 9 FOR ARCH
Zplynovací kotel BLAZE GREEN je mimořádně ekologický kotel na dřevo, brikety, štěpku a piliny, který obsahuje 4 patentová řešení a lambda sondu pro dokonalé spalování. Má vysokou účinnost, nízkou spotřebu paliva a dlouhou životnost kotle (7 let záruka na kotlové těleso). BLAZE GREEN je certifikovaný jako emisní třída 5, splňuje Ecodesign a podmínky pro kotlíkové dotace.
Hala 5 - D 5e FOR ARCH
Stavte s námi. Naše modulární domy nestavíme z kontejnerů. Jednotlivé modulární konstrukce se skládají z lehké a odolné dřevěné konstrukce tvořené sadou nosných sloupů, nosníků, překladů a žeber. Všechny stěny, stropy a podlahy jsou opatřeny velmi účinnými materiály pro tepelnou, akustickou a vlhkostní izolaci. Každý materiálový prvek je precizně připraven v továrních podmínkách našimi zkušenými odborníky. Věřte, dům od nás je ten pravý pro vás. Zdroj: https://pr.denik.cz/doporucujeme/jak-bydlet-rychle-ve-vlastnim-20220822.html
Venkovní plocha 1 - V 12a, Venkovní plocha 1 - V 12 FOR ARCH
Nabízíme velmi kvalitní jídelní stoly a židle. Díky široké škále materiálů vyhovíme každému požadavku. Váš interiér doplníme o dekorace na míru. Vytvořte s námi svůj domov s příběhem."
Hala 6 - B 15 FOR INTERIOR
S velkou radostí sdělujeme našim zákazníkům a partnerům úžasnou zprávu, že světově uznávaný designér Karim Rashid navrhl pro našeho partnera novinku pro rok 2022, a to luxusní sedací soupravu Mira. Tuto novinku budou mít naši klienti možnost prvně vidět a vyzkoušet na podzimní výstavě For Interior v Praze. Dnes je Karim Rashid absolutní hvězdou světového designu. Navrhuje designové zboží, nábytek, osvětlení, interiéry či obaly luxusních značek. Patří mezi nejunikátnější hlasy současného designu.
Hala 6 - B 11 FOR INTERIOR
Jsme výhradním dovozcem a prodejcem rakouské značky Physiotherm GmbH, která vyrábí kvalitní rakouské infrakabiny pro veřejné a domácí použití. Všechny modely obsahují unikátní technologii infrazářičů LavaTech a výrobce na ni poskytuje celoživotní záruku. Moderní design a řemeslná dokonalost je další přednost, která řadí Physiotherm na špicku v současné nabídce infračervených kabin. Dále u nás naleznete relaxační vyhřívaná lehátka, lehátka s integrovaným infrazářičem, první infračervenou kancelářskou židli se speciálním 3D uhlíkovým zářičem a nahřívací polštářky s lávovým pískem.
Hala 1 - A 2 FOR INTERIOR
Na základe žiadostí od zákazníkov je tu nová produktová línia v tmavom prevedení. Na veľtrhu FOR INTERIOR bude premiérovo prezentovaný nový model stola BERGEN. Tmavý súrodenec najpredávanejšieho stola Manhattan. Pribudli takisto keramické modely v bielom či čiernom prevedení. Viac sa dozviete na stánku ELEMENTI...
Hala 6 - A 13 FOR INTERIOR
Nová řada COMPACT LINE reprezentuje sadu kompaktních ocelových bezfalcových zárubní, které jsou dvoudílné a určené pro dodatečnou montáž. Dveře DOORNITE s těmito zárubněmi je možné instalovat i do tenkých sádrokartonových příček v tloušťce již od 100 mm i ve variantě s 30minutovou požární odolností.
Hala 3 - A 7 FOR ARCH
Premiově lakované dveře CLARA - bílé lakované dveře, 3x broušené, 3x lakované HQ lakem, UV vytvrzeno. V expozici DOORNITE budeme prezentovat v kombinaci s exkluzuivní novinkou kováním BÁRA.
Hala 3 - A 7 FOR ARCH