Jsme česká cestovní kancelář specializovaná na poznávací zájezdy do Asie. Již 19. sezonu s námi můžete navštívit Japonsko, Írán, Myanmar, Indonésii, ... celkem 30 zemí. Nabízíme zájezdy všech typů, ale vždy mají hlavní cíl – představit co nejlépe vybranou zemi či oblast v celé její kráse a pestrosti. Neotřele, v malých skupinách a pod vedením nadšených odborných průvodců. U nás si svou vysněnou cestu vybere každý – ať už preferujete pohodové poznávání s následným odpočinkem u moře, či toužíte objevit své "ztracené horizonty". Vydat se za divokou přírodou i zajímavými etniky, poznat jejich kulturu, historii i současný život. Prostě objevit všechny chutě a vůně Asie... Pro skupiny i jednotlivce připravíme cesty na míru. Nenechte si ujít naši veletržní slevu a soutěž Zájezdy za milion!

Hala 3 - A 11
HOLIDAY WORLD

Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. Svou činnost zahájila letní sezónou 1993 a v současnosti je největší cestovní kanceláří na českém trhu. Od roku 2011 jsme součástí EXIM HOLDING a.s., a tak i největším středoevropským gigantem v oboru cestovního ruchu. Nabízíme oblíbené letní destinace, dovolené v exotických krajích, lyžařské pobyty i poznávací zájezdy Naše výhody pro vás: - nejlepší poměr ceny a kvality služeb, - jsme silná společnost s mezinárodním zázemím, - nabízíme vám jistotu, finanční stabilitu a garantujeme cenu - jsme pojištěni proti úpadku - spokojenost klientů je pro nás prvotním cílem

Filipíny nabízí přes 7000 ostrovů a s nimi více než 7000 možností zábavy. Potápění. Šnorchlování. Plavání. Objevte stovky druhů mořských živočichů, kteří obývají přírodně různorodé vody v okolí Filipín. Zaplavte si se žraloky obrovskými v Olobu, s liškouny obecnými v Malapascue, s delfíny a mořskými želvami v Balicasagu, s mantami a perutýny v Tubatě nebo se nechte obklopit hejnem sardinek na ostrově Pescador. Padla na vás únava? Sluňte se na bílých písečných plážích v Boracay. Nebo zůstaňte déle a odpočiňte si na jednom z našich překrásných ostrovů. Upoutali jsme vás? Udělejte první krok – navštivte stánek Filipínské ambasády, rádi vás provedeme k větší zábavě na Filipínách.

Já tak rád trsám, trsám. Ty tak rád? Trsáš! Písnička, která zazněla ve filmu Madagaskar a proslavila stejnojmenou zemi. Málokdo si nevybaví tančícího lemura. A ano. Lemuři jsou dominantou země. Na čtvrtém největším ostrově světa se můžete setkat se statisíci lemurů. Jestli jste se rozhodli navštívit Madagaskar na základě zmíněného filmu, raději to místním neříkejte. Jsou přesvědčeni, že země, která je synonymem pro přírodní bohaství, nabízí daleko více. My s tím souhlasíme. Ve spolupráci s místní cestovní kanceláří jsme připravili tři unikátní balíčky, které budou prezentovány na veletrhu. Návštěvníci mají možnost rezervace zájezdu s 5% slevou. Už při samotné návštěvě stánku 2C10 pocítíte nádech země. Požádali jsme malgášské obchodní partnery, aby nás na veletrhu doprovázeli. Můžete se těšit na degustaci lokálního rumu a ochutnávku místní čokolády. Tým Cheko Travel.

Národní turistický úřad Dominikánské republiky spadá pod Ministerstvo cestovního ruchu Dominikánské republiky v Santo Domingu. Zabýváme se propagací Dominikánské republiky jako turistické destinace v zemích střední a východní Evropy. Turistům poskytujeme zdarma informace, tipy, rady, mapy a tištěné průvodce o Dominikánské republice.

Hala 2 - A 24
HOLIDAY WORLD

Vyrazte do evropských metropolí autobusy FlixBus FlixBus nabízí nejrozsáhlejší meziměstskou síť čítající 400 000 denních spojů do více než 2500 destinací ve 30 zemích světa. Výhodou cestování autobusy FlixBus je, že máte po celou cestu k dispozici toaletu, extra místo na nohy, kvalitní Wi-Fi připojení i elektrické zásuvky. Na palubu autobusu si s sebou můžete bezplatně vzít jedno příruční zavazadlo a další kufr uložit do zavazadlového prostoru. Nevíte, kam vyrazit? Nechte se inspirovat přehledem nejpopulárnějších destinací v síti FlixBusu. Žebříček vedou velká evropská města jako Berlín, Paříž, Mnichov, Hamburk nebo Praha. Kam nejdál můžete přímým autobusem vyrazit? Mrkněte po spojích do ukrajinské Oděsy nebo rumunské Bukurešti! Více informací na www.flixbus.cz.

Hala 2 - A 24
HOLIDAY WORLD

Litoměřice, město s energií. Na soutoku řek Labe a Ohře, v malebné části Českého středohoří, leží jedno z nejstarších a nejkrásnějších českých měst. Je jim královské město Litoměřice, jehož historickou slávu připomínají gotické, renesanční i barokní stavby, chráněné v městské památkové rezervaci. Domy okolo náměstí, historická sklepení, mnohé kostely, muzea, několik galerií, vinařská tradice, dobré pivo, neopakovatelné zážitky a mnoho dalšího láká k návštěvě.

Hala 3 - C 14
HOLIDAY WORLD

Svým hostům nabízíme bezpočet možností odpočinku, zábavy, rozptýlení a poznávání turistických zajímavostí Balatonu. Naše firma disponuje v 10 lokalitách téměř 4200 kempinkovými místy, 400 bungalovy, 200 mobilními domy, obytnými vozy k pronajmutí a pronajímatelnými stany. Kolem Balatonu nabízíme v našich kempincích kromě koupání mnoho možností pro sportování a zábavu, při užitečném trávení volného času pomáhají našim návštěvníkům animátoři.

Hala 3 - B 15
HOLIDAY WORLD

Falkensteiner Hotels & Residences je rakouský mezinárodní hotelový řetězec s 60 lety rodinné tradice. Provozujeme 30 hotelů a apartmánů v šesti zemích, ve všech lokacích udržujeme naše tradiční hodnoty a standardy. Ve všech našich čtyř až pětihvězdičkových hotelech v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Chorvatsku, Srbsku a Bílé hoře, se naše pozornost orientuje na hosta. „Vítejte doma“ je naše osobní krédo, proto garantujeme zákazníkům nejlepší péči. Pro každého najdeme něco, ať jde o rodinou dovolenou na horách, u moře či ve městě nebo o wellness víkend. VÍTEJTE DOMA.

Postupimské paláce a zahrady patří od roku 1990 na seznam světových památek UNESCO a představují symbol dokonalé souhry umění a přírody. Jsme partnerem, který poradí, zorganizuje nebo vytvoří skupinový program a zájezd do Postupimi. Nabízíme komplexní služby typu: - prohlídky města, včetně parků a paláců s místním průvodcem - hotelové rezervace - průvodce a umělce - výlety lodí a pronájem kol

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»