Ubytování na míru pomáhá turistům najít Cestovní agentura Hepex. Už 22 let nabízí přehled ubytování, léčebných lázní, termálních koupališť, aquaparků, kongresových a wellness hotelů Slovenska přes portál www.travelguide.sk a Maďarska přes portál www.wellnesstips.cz. Náš rezervační systém umožňuje každému uživateli vybrat si vhodné ubytování pro svůj pobyt, a zároveň si ho objednat a zaplatit - a to vše pohodlně přímo přes svůj počítač.

Hala 3 - C 13
HOLIDAY WORLD

Slunečné počasí 365 dní v roce, procházky po pláži kolem modrého oceánu, vrcholky hor a rozmanitá krajina, toto vše nabízí největší ostrov Kanárských ostrovu – Tenerife. Prožijte dovolenou na Tenerife v pohodlí a vysokém standardu. Hotel se nachází na jihu Tenerife v Costa Adeje, odkud je krásný výhled na malebnou pláž a přístav Puerto Colon. Apartmány s výhledem na oceán, jedinečnou restaurací, bazény a ukázkovým servisem.

Hala 3 - A 14
HOLIDAY WORLD

Delfín travel je česká cestovní kancelář organizující zájezdy 55+ pro cestovatele v nejlepších letech. Svým klientům nabízí možnost dovolené ve více než 30 zemích světa a ve svém portfoliu má přes 100 zájezdů. Během svého 18letého působení se stala lídrem na trhu seniorských zájezdů a ročně její služby využívá přes 13 000 lidí, k jejichž přepravě využívá vlastní charterové lety. Klienti mají možnost vybrat si z pobytových, poznávacích, exotických nebo aktivních zájezdů. Od roku 2011 je Delfín travel jediným českým oficiálním zástupcem programu španělské vlády – Europe Senior Tourism, zaměřeným na podporu sociální evropské seniorské turistiky. Tento program umožňuje vycestovat do vybraných španělských destinací za zvýhodněných podmínek, a to především mimo hlavní sezonu.

Hala 3 - A 18
HOLIDAY WORLD

Izraelská cestovní kancelář. Skupinové, korporátní, motivační, konferenční i veletržní aktivity v Izraeli, Jordánsku či Egyptě. Dokážeme Vám zajistit vše, o čem se vám zdá!

Hala 2 - A 24
HOLIDAY WORLD

V našem stánku objevíte Muzeum Karla Maye, jedinečné naučné a zážitkové centrum, ve kterém ožívá kulturní dědictví spisovatele Karla Maye (1842-1912). Postavte se po bok Old Shatterhanda a Nšo-či a pořiďte si fotografii se slavnou puškou Karla Maye „Silberbuchse“!

Sdružení je zájmová organizace, která má 200 členů - obcí, měst a městských částí. Hlavním cílem je ochrana a propagace kulturního dědictví ČR.

Poskytujeme informace o: Liberci a regionu, o přírodních, historických a kulturních památkách, o kulturních a sportovních akcích.

Na letišti Drážďany bylo v roce 2019 zaznamenáno zhruba 1,6 milionu cestujících. Přípojka k dálnici A4 a stanice rychlodráhy jsou zárukou pohodlné cesty na letiště a zpět v rámci spádových oblastí Sasko, jižní Braniborsko, severní Čechy a Dolní Slezko. Na letišti Lipsko/Halle bylo v roce 2019 registrováno zhruba 2,62 milionu cestujících a zhruba 1,24 mil. tun leteckých nákladů. Díky tomu je toto letiště druhým největším nákladním letištěm v Německu.

Hala 3 - A 1
HOLIDAY WORLD

ADVENTURA je největší cestovní kancelář s nabídkou poznávací a aktivní dovolené a na českém trhu působí již od roku 1990. Vybrat si můžete z více než 400 titulů zájezdů do celého světa. Nejsilnějšími kategoriemi jsou poznávací zájezdy, dovolená na kole, turistické zájezdy a akce na zakázku. Setrvale zvyšujeme kvalitu našich služeb, aniž by to ubíralo na originalitě našich programů. Naši průvodci jsou nejen zkušení profesionálové, ale také zapálení nadšenci.

Dvacet let zkušeností v oboru turismu a pohostinství představuje záruku, že vás vezmeme na cesty, které osloví všechny vaše smysly. Nabízíme kompletně zajištěné cestovatelské balíčky all inclusive zájezdů za kulturou, dobrodružstvím (trekking, cyklistika, motocyklistika, túry, rafting), přírodou (pozorování ptáků, motýlů, fauny i flóry, rybaření), budhistickými poutními místy, stejně jako rekreace s meditací a jógou.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»