Hala 3 - A 23
HOLIDAY WORLD

Valsugana a Lagorai nabízejí opravdu úplně vše! Letní dovolenou na plážích jezer Caldonazzo a Levico, léčebné účinky termální železité vody z lázní Levico a Vetriolo, různorodou nabídku tratí pro milovníky sportu na dvou kolech - 80 km cyklostezek a 300 km MTB tratí, horský masiv Lagorai s nedotčenou přírodou tridentského regionu, který dále vyniká nádhernými turistickými trasami a autentickou tradicí pohostinství, jehož součástí je kvalitní i útulné ubytování.

Hala 3 - C 3
HOLIDAY WORLD

South African Tourism je jihoafrickou destinační marketingovou organizací, která propaguje na domácí i mezinárodní úrovní vše, co je v této zemi jedinečné a krásné, ať pro firemní či odpočinkový turismus. Jižní Afrika vyniká bohatým kulturním dědictvím, je obdařena nádhernou krajinnou scenérií, možností prvotřídního nakupování, vynikající kuchyní, rozsáhlými vinicemi a úchvatnou přírodou.

Kypr nepochybně představuje atraktivní turistickou destinaci, vyhlášenou bohatým kulturním dědictvím, krásnou přírodou, především pak tradiční pohostinností. Jeho jedinečnost spočívá v nabídce rozmanitých kulturních i přírodních prostředí na geograficky nevelkém území. Ostrov se těší intenzivnímu středomořskému klimatu, většinu dní v roce zde panuje slunečné počasí, které nabízí nezapomenutelné zážitky při bohaté škále celoročních aktivit.

Hala 2 - B 22
HOLIDAY WORLD

Vydejte se s námi na vytouženou cestu do dalekých zemí, poznejte zblízka místní kulturu, historii i obyvatele, ochutnejte místní kuchyni a zažijte pravou exotiku na vlastní kůži. Cestovní kancelář Alvarez se specializuje na poznávací zájezdy do zemí Asie, Afriky a Ameriky. Na trhu působí již od roku 1992 a klade důraz na dlouholeté zkušenosti a kvalitu průvodců, pro něž je cestování životním stylem a posláním.

Hala 2 - B 23
HOLIDAY WORLD

Propagace Olomouckého kraje, zahrnující SCR Střední Moravu a SCR Jeseníky.

Hala 2 - A 29
HOLIDAY WORLD

Již více než 25 let se nám úspěšně daří společně objevovat svět. Na planetě není mnoho států, které bychom nenavštívili. Zájezdy jsou připravené nejen pro duše dobrodruhů, ale i pro ty, kteří preferují poznání bez adrenalinu. Zkušení průvodci servírují zážitky v unikátním provedení. Cestování je drogou, poznání mění náhled na svět, na život, na sebe samé, dělá nás lepšími… To je důvod, proč nás to všechny stále baví a odkud bereme energii!

Průvodce zemí, která v současnosti láká stále více turistů. Vietnam už dávno nepřitahuje turisty pouze pozůstatky vietnamsko-americké války. Většina z nich míří do hlavního města Hanoje a dále do Ho Či Minova Města. Vietnam ale nabízí daleko víc pamětihodností a pozoruhodných atrakcí. Za návštěvu rozhodně stojí věhlasné pagody a paláce, malebné vesničky, návštěva národních parků a bezpochyby vás nadchne i odpočinek na některé z pláží skoro tři a půl tisíce kilometrů dlouhého pobřeží.

Hala 3 - C 5
HOLIDAY WORLD

Malta je bezpečnou evropskou destinací, vzdálenou pouze 2,5 hodiny letu z Prahy. Je ideální dovolenkovým cílem pro turisty, kteří milují moře a pláže, rádi si dopřejí dobré jídlo, zajímají se o historii nebo kulturní dění. Představa věčného léta s více než 300 slunečními dny v roce láká na Maltu každoročně tisíce milovníků teplého počasí. Je ideální destinací pro poznávací zájezdy, incentivu, outdoor a potápění.

CK BONTON s CK QUICKTOUR jsou touroperátory na světovou výstavu EXPO DUBAJ 2020-21 a přímým partnerem Českého pavilonu. Po výstavách EXPO Milán 2015 a EXPO Astana 2017 v Kazachstánu nabízíme zájezdy i do Dubaje a to v období 20.10.2020 -10.4.2021. Standardní zájezdy budou obsahovat balíčky s 2-denní vstupenkou na EXPO, prohlídkou Dubaje a prodloužením pobytu v přímořském letovisku Ras Al Khaimah. Pro firmy a uzavřené skupiny připravíme zájezdy na přání.

Nechte každodenní rutinní práci na strojích, které ji udělají za zlomek času a peněz. Věnujte čas využití svého know how a nabídněte svým klientům tu nejlepší dovolenou dle jejich požadavků. Miliony zájezdů s aktuálními cenami, možností přímé online rezervace u CK, tvorba profesionálních nabídek s kalkulací, kompletní vedení obchodního případu od poptávky, přes nabídku, rezervaci, smlouvy, platby až k pokynům a fakturaci provize.

1 | 2 | 3 | 4 | 55 >»